Jak jste mohli sami zaregistrovat, nedávno náš dosavadní zástupce bloku rezignoval na svou funkci (viz FB post). Tímto bych mu chtěl ještě jednou poděkovat za jeho vynaložené usilí pro vzkvétání našeho bloku. Díky Flachy, dobrá práce.

Nicméně tenhle příspěvek není o rekapitulaci uplynulého dění, avšak o tom, co se v záležitostech zastupitelsví bloku děje teď a bude dít dále.

Mohli jste si též všimnout, že právě probíhá volební období do klubu Silicon Hill (viz web post). V rámci voleb se krom celoklubových zástupců volí i blokoví zástupci. Vzhledem ke Flachyho rezignaci tudíž proběhne i doplňovací volba nového Zástupce bloku 4.

Dneškem (11.11.) skončilo období pro přihlašování kandidátů do voleb a stejně tak dnes ještě začíná období volební kampaně přihlášených kandidátů. V rámci kampaně proběhne ve středu (13.11.) diskuze s kandidáty (od 20:00 v Restaurantu Petřín na bloku 8), kde nepochybně můžete dostat jakéhokoli kandidáta dotěrnými dotazy na jeho slabiny.

Nuže, jak to tedy zatím vypadá s naším blokem?
Nečekaně, přestože to tak bylo zvěstováno, se skutečně na pozici našeho zástupce přihlásil Marek Vančata. Vzhledem k vysoké konkurenci celých 0 dalších kandidátů se jistě můžeme těšit na krutý boj o zaujetí voličů. Uvidíme tedy, s čím náš kandidát přijde.

Oproti tomu, na pozici celoklubového zástupce se přihlásilo „jen“ nějakých šest kandidátů, takže asi nemusíme čekat nějaké drama. Jsou mezi nimi: Jan Sutnar, Roman Labovský, Otto Hollmann, Viktor Bohuněk, Jaroslav Zdeněk a Dušan Stěhule.

My jim nyní můžeme jen popřát hodně štěstí a zdaru, jelikož mají pouhý týden na utržení tolika voličů, kolik jen budou schopní zaujmout.

Ano, přesně tak, volební kampaň končí již v neděli 17.11., na kterou již v pondělí 18.11. plynule naváže hlasování – nejdříve elektronické, později urnové. (více webu volby)

Pokud vše půjde podle plánu, můžeme se na výsledky voleb těšit se začátkem prosince. Uvidíme, co a koho nám kam přinesou!


0 komentářů

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *