Proč je náš blok jedinečný?

Aktivní lidé

40+

Zájmové místnosti

9+4

Akce

nepočitatelně

Aktivní lidé na bloku

Marek Vančata [Mára]

Marek Vančata [Mára]

Zástupce bloku, správce klubovny, ministr alkoholu

441
m.vancata@sh.cvut.cz

Jan Peřina [Peří]

Jan Peřina [Peří]

Admin bloku, zástupce vedoucího projektu SHerna

311
jan.perina@sh.cvut.cz

Vladislav Šulc [Lord]

Vladislav Šulc [Lord]

Správce studovny a vysavače, ministr alkoholu

342
vladislav.sulc@sh.cvut.cz

Jan Skopal [Skopy]

Jan Skopal [Skopy]

Správce stolního tenisu, registrátor, DJ

115
j.skopal@sh.cvut.cz

Tomáš Bilák [Tom]

Tomáš Bilák [Tom]

Správce sušárny a prádelny, registrátor

517
t.bilak@sh.cvut.cz

Marian Ješko

Marian Ješko

Správce studovny

128
marian.jesko@sh.cvut.cz

Aneta Hlaváčková [Anet]

Aneta Hlaváčková [Anet]

Správkyně prádelny, sušárny a kuchyňky

237
a.hlavackova@sh.cvut.cz

Petr Zbořil [Zbóřa]

Petr Zbořil [Zbóřa]

Správce skladu a kuchyňky, organizátor patrových her

128
p.zboril@sh.cvut.cz

David Kunc [Kunda]

David Kunc [Kunda]

Správce posilovny

126
david.kunc@sh.cvut.cz

Dominik Linek

Dominik Linek

Správce klubovny

50
d.linek@sh.cvut.cz

Ondřej Chládek

Ondřej Chládek

Správce pokeru

113
o.chladek@sh.cvut.cz

Markéta Matyášová [Markét]

Markéta Matyášová [Markét]

Správkyně kulečníku

339
m.matyasova@sh.cvut.cz

Martin Nový [Márty]

Martin Nový [Márty]

Správce kulečníku, pokeru, Modelland B4

332
m.novy@sh.cvut.cz

Tomáš Hlavoň [Tom]

Tomáš Hlavoň [Tom]

Správce skladu

324
t.hlavon@sh.cvut.cz

Alžběta Gogoláková [Bětka]

Alžběta Gogoláková [Bětka]

Alkokámoš

324
a.gogolakova@sh.cvut.cz

Václav Lukeš [Váša]

Václav Lukeš [Váša]

Správce vysavače, registrátor, Modelland B4

234
vaclav.lukes@sh.cvut.cz

Zdena Tropková

Zdena Tropková

registrátorka

315
z.tropkova@sh.cvut.cz

Samuel Fabo [Samo]

Samuel Fabo [Samo]

DJ

413
s.fabo@sh.cvut.cz

Lukáš Brhlík

Lukáš Brhlík

Grafik

113
l.brhlik@sh.cvut.cz

Adéla Malinová [Áďa]

Adéla Malinová [Áďa]

Správkyně kuchyňky

207
a.malinova@sh.cvut.cz

Jan Flachs [Jankopan]

Jan Flachs [Jankopan]

Registrátor

417
j.flachs@sh.cvut.cz

Radek Pajkrt

Radek Pajkrt

Modelland B4

108
r.pajkrt@sh.cvut.cz

Jan Voneš [Bobš]

Jan Voneš [Bobš]

Správce dílny

207
j.vones@sh.cvut.cz

Lukáš Litvan

Lukáš Litvan

správce vysavače, registrátor

342
l.litvan@sh.cvut.cz

Daniel Vancl [Dan]

Daniel Vancl [Dan]

správce vysavače

438
d.vancl@sh.cvut.cz

Luboš Marek

Luboš Marek

Správce stolního tenisu

226
l.marek@sh.cvut.cz

Tereza Kubová

Tereza Kubová

Správce studovny

131
t.kubova@sh.cvut.cz

Milan Vancl

Milan Vancl

informátor

317
milan.vancl@sh.cvut.cz

Michaela Jelínková

Michaela Jelínková

správce studovny

317
michaela.jelinkova@sh.cvut.cz

Matěj Stieranka

Matěj Stieranka

DJ

425
m.stieranka@sh.cvut.cz

Filip Žemlička

Filip Žemlička

Správce klubovny

42
f.zemlicka@sh.cvut.cz

Ladislav Svaták

Ladislav Svaták

správce pokeru

142
l.svatak@sh.cvut.cz

František Flachs [Flachy]

František Flachs [Flachy]

alkokámoš

237
f.flachs@sh.cvut.cz

#blok4people

Aktuality

Malování pokojů

Slyšte, slyšte. Na vědomost se dává, že ten, jenž by zájem na vymalování jeho cely měl, nechť se nahlásí naší paní hospodářce. Nechť tak učiní co nejdříve, co nejslušněji a nejlépe emailem. Nechť vejde ve Číst více…

Kontakt

zástupce bloku: m.vancata@sh.cvut.cz
admin bloku: j.perina@sh.cvut.cz
registrátoři: admin4@sh.cvut.cz
FB skupina