Proč je náš blok jedinečný?

Aktivní lidé

35+

Zájmové místnosti

9+4

Akce

nepočitatelně

Aktivní lidé na bloku

Marek Vančata [Mára]

Zástupce bloku, ministr alkoholu

441
m.vancata@sh.cvut.cz

Ondřej Míka

Vícezástupce, správce klubovny

110
o.mika@sh.cvut.cz

Vladislav Šulc [Lord]

Předseda, Správce studovny, ministr alkoholu

342
vladislav.sulc@sh.cvut.cz

Matej Stieranka

Admin B4, DJ

313
m.stieranka@sh.cvut.cz

Jan Skopal [Skopy]

Správce skladu, DJ

128
j.skopal@sh.cvut.cz

Tomáš Bilák [Tom]

Správce sušárny a prádelny, registrátor, správce Sherny

517
t.bilak@sh.cvut.cz

Václav Lukeš [Váša]

Správce vysavače, registrátor, Modelland B4, správce kuchyňky

234
vaclav.lukes@sh.cvut.cz

La Minh [Miky]

registrátor

209
minh.la@sh.cvut.cz

Michal Medek

registrátor

310
michal.medek@sh.cvut.cz

Tomáš Homola

registrátor

504
t.homola@sh.cvut.cz

Jakub Votrubec

registrátor, organizátor patrových her, sprrávce modellandu B4

228
j.votrubec@sh.cvut.cz

Filip Žemlička [Žemla]

Správce klubovny

431
f.zemlicka@sh.cvut.cz

Jan Voneš [Bobš]

Správce skladu, vedoucí Modelland

207
j.vones@sh.cvut.cz

Adéla Malinová [Áďa]

Správkyně kuchyňky

207
a.malinova@sh.cvut.cz

Tomáš Chvosta [Tom]

Správce posilovny

513
t.chvosta@sh.cvut.cz

Miloš Loš

správce pokeru

5/46
m.los@sh.cvut.cz

Lukáš Havel

správce pokeru

218
l.havel@sh.cvut.cz

Marek Cejpek [Cejpy]

správce kuchyňky

109
marek.cejpek@sh.cvut.cz

Tomáš Landa

Správce kulečníku

107
tomas.landa@sh.cvut.cz

Věrka Horáková [mladá Kundová]

správkyně stolního tenisu

126
vera.horakova@sh.cvut.cz

Václav Hojsák [Metalák 1]

správce studovny, správce klubovny, organizátor patrových her

206
v.hojsak@sh.cvut.cz

Daniel Janeček [Metalák 2]

Správce kulečníku

206
daniel.janecek@sh.cvut.cz

Filip Zvolánek [Zvolda]

správce pokeru

431
f.zvolanek@sh.cvut.cz

Šárka Švimberská

SPRÁVKYNĚ PRÁDELNY a SUŠÁRNY

441
s.svimberska@sh.cvut.cz

Jan Kalivoda

správce vysavače

11
jan.kalivoda@sh.cvut.cz

Lukáš Hypša

správce vysavače

342
l.hypsa@sh.cvut.cz

Martina Novotná [Marťa]

alkokámoška

110
martina.novotna@sh.cvut.cz

Petr Mojsevyč [Pavel]

alkokámoš

125
petr.mojsevyc@sh.cvut.cz

Pavel Mojsevyč [Petr]

alkokámoš

125
p.mojsevyc@sh.cvut.cz

Anna Hirnerová [Anička]

správkyně kuchyňky

128
a.hirnerova@sh.cvut.cz

Zorjana Mojsevyč

holka, správkyně stolního tenisu

141
z.mojsevyc@sh.cvut.cz

Lukáš Hejhal

fotograf

239
lukas.hejhal@sh.cvut.cz

Martin Žilka

registrátor

310
martin.zilka@sh.cvut.cz

#blok4people

Aktuality

Infoschůzka B4

13.10.2021 20:00 Klubovna Infoschůzka (čti uvítací kalba bloku) je tím nejdůležitějším čím si na B4 musíš projít. Pro prváky je povinná! Omluvenky nebereme ani od Skopyho mámy (pokud nevíš kdo je Skopy, máš účast taky Číst více…

Kontakt

zástupce bloku: m.vancata@sh.cvut.cz
admin bloku: m.stieranka@sh.cvut.cz
registrátoři: admin4@sh.cvut.cz
FB skupina