Proč je náš blok jedinečný?

Aktivní lidé

35+

Zájmové místnosti

9+4

Akce

nepočitatelně

Aktivní lidé na bloku

Marek Vančata [Mára]

Zástupce bloku, ministr alkoholu

441
m.vancata@sh.cvut.cz

Ondřej Míka

Vícezástupce

110
o.mika@sh.cvut.cz

Vladislav Šulc [Lord]

Předseda, Správce studovny, ministr alkoholu

342
vladislav.sulc@sh.cvut.cz

Matej Stieranka

Admin B4, DJ

425
m.stieranka@sh.cvut.cz

Jan Skopal [Skopy]

Správce skladu, DJ

128
j.skopal@sh.cvut.cz

Tomáš Bilák [Tom]

Správce sušárny a prádelny, registrátor, správce Sherny

517
t.bilak@sh.cvut.cz

Václav Lukeš [Váša]

Správce vysavače, registrátor, Modelland B4

234
vaclav.lukes@sh.cvut.cz

La Minh [Miky]

registrátor

209
minh.la@sh.cvut.cz

Martin Žilka

registrátor

310
martin.zilka@sh.cvut.cz

Michal Medek

registrátor

310
michal.medek@sh.cvut.cz

Tomáš Homola

registrátor

504
t.homola@sh.cvut.cz

Jakub Votrubec

registrátor

228
j.votrubec@sh.cvut.cz

Vojtěch Káně

registrátor

303
v.kane@sh.cvut.cz

Filip Žemlička [Žemla]

Správce klubovny

431
f.zemlicka@sh.cvut.cz

Jan Voneš [Bobš]

Správce skladu, Modelland B4

207
j.vones@sh.cvut.cz

Adéla Malinová [Áďa]

Správkyně kuchyňky

207
a.malinova@sh.cvut.cz

Marian Ješko

Správce studovny

128
marian.jesko@sh.cvut.cz

Aneta Hlaváčková [Anet]

Správkyně prádelny, sušárny a kuchyňky

237
a.hlavackova@sh.cvut.cz

Tomáš Chvosta [Tom]

Správce posilovny

513
t.chvosta@sh.cvut.cz

Miloš Loš

správce pokeru

5/46
m.los@sh.cvut.cz

Lukáš Havel

správce pokeru

218
l.havel@sh.cvut.cz

Marek Cejpek [Cejpy]

správce kuchyňky

109
marek.cejpek@sh.cvut.cz

Tomáš Landa

Správce kulečníku

107
tomas.landa@sh.cvut.cz

Věrka Horáková [mladá Kundová]

správkyně stolního tenisu

126
vera.horakova@sh.cvut.cz

Filip Zvolánek [Zvolda]

správce pokeru

431
f.zvolanek@sh.cvut.cz

Samuel [Antigravity] Fabo

DJ

407
s.fabo@sh.cvut.cz

Alena Kadlčíková

správkyně stolního tenisu

113
a.kadlcikova@sh.cvut.cz

Šárka Švimberská

SPRÁVKYNĚ PRÁDELNY a SUŠÁRNY

441
s.svimberska@sh.cvut.cz

Daniel Janeček [Metalák 1]

Správce kulečníku

305
daniel.janecek@sh.cvut.cz

Václav Hojsák [Metalák 2]

správce studovny

305
v.hojsak@sh.cvut.cz

Jan Kalivoda

správce vysavače

11
jan.kalivoda@sh.cvut.cz

Lukáš Hypša

správce vysavače

342
l.hypsa@sh.cvut.cz

Jan Peřina [Peří]

alkokámoš

510
jan.perina@sh.cvut.cz

Martina Novotná [Marťa]

alkokámoška

110
martina.novotna@sh.cvut.cz

Petr Mojsevyč [Pavel]

alkokámoš

125
petr.mojsevyc@sh.cvut.cz

Pavel Mojsevyč [Petr]

alkokámoš

125
p.mojsevyc@sh.cvut.cz

František Flachs [Flachy]

alkokámoš

237
f.flachs@sh.cvut.cz

#blok4people

Aktuality

Infoschůzka B4

13.10.2021 20:00 Klubovna Infoschůzka (čti uvítací kalba bloku) je tím nejdůležitějším čím si na B4 musíš projít. Pro prváky je povinná! Omluvenky nebereme ani od Skopyho mámy (pokud nevíš kdo je Skopy, máš účast taky Číst více…

Inventura 2021

[English below] Ahoj, V pondělí 27.9.2021 proběhne na našem bloku inventura erárního nábytku. Začínat se bude v 9:00 od 5. patra. Nechte prosím volné židle aby bylo možné je otočit a naskenovat QR kód. Ten Číst více…

Kontakt

zástupce bloku: m.vancata@sh.cvut.cz
admin bloku: m.stieranka@sh.cvut.cz
registrátoři: admin4@sh.cvut.cz
FB skupina