Proč je náš blok jedinečný?

Aktivní lidé

35+

Zájmové místnosti

9+4

Akce

nepočitatelně

Aktivní lidé na bloku

František Flachs [Flachy]

František Flachs [Flachy]

zástupce bloku

237
f.flachs@sh.cvut.cz

Marek Vančata [Mára]

Marek Vančata [Mára]

vicezástupce bloku

42
m.vancata@sh.cvut.cz

Michal Picek [Míša]

Michal Picek [Míša]

admin bloku

234
m.picek@sh.cvut.cz

Vladislav Šulc [Lord]

Vladislav Šulc [Lord]

Správce studovny a vysavače

342
vladislav.sulc@sh.cvut.cz

Jan Skopal [Skopy]

Jan Skopal [Skopy]

Správce stolního tenisu, registrátor, DJ

115
j.skopal@sh.cvut.cz

Tomáš Bilák [Tom]

Tomáš Bilák [Tom]

Správce sušárny a prádelny, registrátor

517
t.bilak@sh.cvut.cz

Marian Ješko

Marian Ješko

Správce studovny

128
marian.jesko@sh.cvut.cz

Aneta Hlaváčková [Anet]

Aneta Hlaváčková [Anet]

Správkyně prádelny, sušárny a kuchyňky

237
a.hlavackova@sh.cvut.cz

Petr Zbořil [Zbóřa]

Petr Zbořil [Zbóřa]

Správce skladu a kuchyňky

128
p.zboril@sh.cvut.cz

David Kunc [Kunda]

David Kunc [Kunda]

Správce posilovny

126
david.kunc@sh.cvut.cz

Dominik Linek

Dominik Linek

Správce klubovny

50
d.linek@sh.cvut.cz

Ondřej Chládek

Ondřej Chládek

Správce pokeru

113
o.chladek@sh.cvut.cz

Jan Peřina [Peří]

Jan Peřina [Peří]

Správce klubovny, registrátor

311
jan.perina@sh.cvut.cz

Markéta Matyášová [Markét]

Markéta Matyášová [Markét]

Správkyně kulečníku

339
m.matyasova@sh.cvut.cz

Martin Nový [Márty]

Martin Nový [Márty]

Správce kulečníku

332
m.novy@sh.cvut.cz

Tomáš Hlavoň [Tom]

Tomáš Hlavoň [Tom]

Správce vodnice

324
t.hlavon@sh.cvut.cz

Alžběta Gogoláková [Bětka]

Alžběta Gogoláková [Bětka]

Správkyně vodnice

324
a.gogolakova@sh.cvut.cz

Václav Lukeš [Váša]

Václav Lukeš [Váša]

Správce vysavače, registrátor

234
v.lukes@sh.cvut.cz

Samuel Fabo [Samo]

Samuel Fabo [Samo]

DJ

413
s.fabo@sh.cvut.cz

Lukáš Brhlík

Lukáš Brhlík

Grafik

113
l.brhlik@sh.cvut.cz

Adéla Malinová [Áďa]

Adéla Malinová [Áďa]

Správkyně kuchyňky

207
a.malinova@sh.cvut.cz

Jan Flachs [Jankopan]

Jan Flachs [Jankopan]

Registrátor

417
j.flachs@sh.cvut.cz

Radek Pajkrt

Radek Pajkrt

Správce dílny

108
r.pajkrt@sh.cvut.cz

Jan Voneš [Bobš]

Jan Voneš [Bobš]

Správce dílny

207
j.vones@sh.cvut.cz

Lukáš Litvan

Lukáš Litvan

správce vysavače

342
l.litvan@sh.cvut.cz

Daniel Vancl [Dan]

Daniel Vancl [Dan]

správce vysavače

438
d.vancl@sh.cvut.cz

Luboš Marek

Luboš Marek

Správce stolního tenisu

226
l.marek@sh.cvut.cz

#blok4people

Aktuality

Kontakt

zástupce bloku: f.flachs@sh.cvut.cz
admin bloku: m.picek@sh.cvut.cz
registrátoři: admin4@sh.cvut.cz
FB skupina