Proč je náš blok jedinečný?

Aktivní lidé

40+

Zájmové místnosti

9+4

Akce

nepočitatelně

Aktivní lidé na bloku

Marek Vančata [Mára]

Zástupce bloku, správce klubovny, ministr alkoholu

441
m.vancata@sh.cvut.cz

Jan Peřina [Peří]

Admin bloku, zástupce vedoucího projektu SHerna

311
jan.perina@sh.cvut.cz

Vladislav Šulc [Lord]

Správce studovny a vysavače, ministr alkoholu

342
vladislav.sulc@sh.cvut.cz

Jan Skopal [Skopy]

Správce stolního tenisu, registrátor, DJ

115
j.skopal@sh.cvut.cz

Tomáš Bilák [Tom]

Správce sušárny a prádelny, registrátor

517
t.bilak@sh.cvut.cz

Marian Ješko

Správce studovny

128
marian.jesko@sh.cvut.cz

Aneta Hlaváčková [Anet]

Správkyně prádelny, sušárny a kuchyňky

237
a.hlavackova@sh.cvut.cz

Petr Zbořil [Zbóřa]

Správce skladu a kuchyňky, organizátor patrových her

128
p.zboril@sh.cvut.cz

David Kunc [Kunda]

Správce posilovny

126
david.kunc@sh.cvut.cz

Dominik Linek

Správce klubovny

50
d.linek@sh.cvut.cz

Ondřej Chládek

Správce pokeru

113
o.chladek@sh.cvut.cz

Markéta Matyášová [Markét]

Správkyně kulečníku

339
m.matyasova@sh.cvut.cz

Martin Nový [Márty]

Správce kulečníku, pokeru, Modelland B4

332
m.novy@sh.cvut.cz

Tomáš Hlavoň [Tom]

Správce skladu

324
t.hlavon@sh.cvut.cz

Alžběta Gogoláková [Bětka]

Alkokámoš

324
a.gogolakova@sh.cvut.cz

Václav Lukeš [Váša]

Správce vysavače, registrátor, Modelland B4

234
vaclav.lukes@sh.cvut.cz

Zdena Tropková

registrátorka

315
z.tropkova@sh.cvut.cz

Samuel Fabo [Samo]

DJ

413
s.fabo@sh.cvut.cz

Lukáš Brhlík

Grafik

113
l.brhlik@sh.cvut.cz

Adéla Malinová [Áďa]

Správkyně kuchyňky

207
a.malinova@sh.cvut.cz

Jan Flachs [Jankopan]

Registrátor

417
j.flachs@sh.cvut.cz

Radek Pajkrt

Modelland B4

108
r.pajkrt@sh.cvut.cz

Jan Voneš [Bobš]

Správce dílny

207
j.vones@sh.cvut.cz

Lukáš Litvan

správce vysavače, registrátor

342
l.litvan@sh.cvut.cz

Daniel Vancl [Dan]

správce vysavače

438
d.vancl@sh.cvut.cz

Luboš Marek

Správce stolního tenisu

226
l.marek@sh.cvut.cz

Tereza Kubová

Správce studovny

131
t.kubova@sh.cvut.cz

Milan Vancl

informátor

317
milan.vancl@sh.cvut.cz

Michaela Jelínková

správce studovny

317
michaela.jelinkova@sh.cvut.cz

Matěj Stieranka

DJ

425
m.stieranka@sh.cvut.cz

Filip Žemlička

Správce klubovny

42
f.zemlicka@sh.cvut.cz

Ladislav Svaták

správce pokeru

142
l.svatak@sh.cvut.cz

František Flachs [Flachy]

alkokámoš

237
f.flachs@sh.cvut.cz

#blok4people

Aktuality

Malování pokojů

Slyšte, slyšte. Na vědomost se dává, že ten, jenž by zájem na vymalování jeho cely měl, nechť se nahlásí naší paní hospodářce. Nechť tak učiní co nejdříve, co nejslušněji a nejlépe emailem. Nechť vejde ve Číst více…

Kontakt

zástupce bloku: m.vancata@sh.cvut.cz
admin bloku: j.perina@sh.cvut.cz
registrátoři: admin4@sh.cvut.cz
FB skupina