Proč je náš blok jedinečný?

Aktivní lidé

20+

Zájmové místnosti

9+4

Akce

nepočitatelně

Aktivní lidé na bloku

Marek Vančata [Mára]

Zástupce bloku, správce klubovny, ministr alkoholu

441
m.vancata@sh.cvut.cz

Matej Stieranka

Admin B4, DJ

425
m.stieranka@sh.cvut.cz

Vladislav Šulc [Lord]

CKZ, Správce studovny a vysavače, ministr alkoholu

342
vladislav.sulc@sh.cvut.cz

Jan Skopal [Skopy]

Správce stolního tenisu, Správce skladu, registrátor, DJ

128
j.skopal@sh.cvut.cz

Tomáš Bilák [Tom]

Správce sušárny a prádelny, registrátor, správce Sherny

517
t.bilak@sh.cvut.cz

Václav Lukeš [Váša]

Správce vysavače, registrátor, Modelland B4

234
vaclav.lukes@sh.cvut.cz

La Minh [Miky]

registrátor

209
minh.la@sh.cvut.cz

Martin Žilka

registrátor

310
martin.zilka@sh.cvut.cz

Michal Medek

registrátor

310
michal.medek@sh.cvut.cz

Filip Žemlička [Žemla]

Správce klubovny

42
f.zemlicka@sh.cvut.cz

Jan Voneš [Bobš]

Správce skladu, Modelland B4

207
j.vones@sh.cvut.cz

Adéla Malinová [Áďa]

Správkyně kuchyňky

207
a.malinova@sh.cvut.cz

Mária-Anna Turociová [Maruška]

správkyně kulečníku

431
m.turociova@sh.cvut.cz

Jan Vondráček [Hezkej Honza]

Správce klubovny

431
j.vondracek@sh.cvut.cz

Marian Ješko

Správce studovny

128
marian.jesko@sh.cvut.cz

Aneta Hlaváčková [Anet]

Správkyně prádelny, sušárny a kuchyňky

237
a.hlavackova@sh.cvut.cz

David Kunc [Kunda]

Správce posilovny

126
david.kunc@sh.cvut.cz

Tomáš Chvosta [Tom]

Správce posilovny

513
t.chvosta@sh.cvut.cz

Miloš Loš

správce pokeru

5/46
m.los@sh.cvut.cz

Lukáš Havel

správce pokeru

218
l.havel@sh.cvut.cz

Marek Cejpek [Cejpy]

správce kuchyňky

109
marek.cejpek@sh.cvut.cz

Kateřina Bažantová

správkyně vysavače

324
k.bazantova@sh.cvut.cz

František Flachs [Flachy]

alkokámoš

237
f.flachs@sh.cvut.cz

#blok4people

Aktuality

Inventura 2021

[English below] Ahoj, V pondělí 27.9.2021 proběhne na našem bloku inventura erárního nábytku. Začínat se bude v 9:00 od 5. patra. Nechte prosím volné židle aby bylo možné je otočit a naskenovat QR kód. Ten Číst více…

Kontakt

zástupce bloku: m.vancata@sh.cvut.cz
admin bloku: m.stieranka@sh.cvut.cz
registrátoři: admin4@sh.cvut.cz
FB skupina